Fırınlarda Denetimler Sıkı Bir Şekilde Devam Ediyor
![Fırınlarda Denetimler Sıkı Bir Şekilde Devam Ediyor](/media/y0ybhf55tujuqaq4pbut.jpg)
İlçe sınırlarımızda bulunan ve halkımızın sağlığı açısından önem arz eden ekmek ve unlu mamulleri yapan fırınların denetimleri ekiplerimizce aralıksız şekilde yapılmakta olup, başta ekmek gramajı olmak üzere; Hijyen, fiyat ve işyeri çalışma ruhsatı konularında denetimler yapılarak olumsuz görülenlerde ihtarlarda bulunarak düzeltilmeyenler için cezai işlemler yapılmaktadır.